Par Alteh building

Uzņēmums “Alteh Building” būvniecības jomā veiksmīgi darbojas kopš 2011. gada. Pateicoties atbildīgai pieejai mūsu darbu veikšanā un tieksmei pēc nemainīgi veiksmīgiem rezultātiem, mēs jau vairākus gadus produktīvi sadarbojamies ar uzņēmumiem un privātpersonām.

Uzkrātā profesionālā pieredze nodrošina augstu kvalitāti un sniedz plašu pakalpojumu klāstu, sākot ar projektu vadību un būvuzraudzību, beidzot ar ēku tehnisko apsekošanu un energoauditu. Mēs vienmēr esam vērsti uz pozitīvu rezultātu un esam gatavi īstenot jebkuru mums uzticētu projektu.
Uzņēmuma dibinātājam un vadītājam – būvinženierim Edvīnam Klūgam – ir vairāk nekā 20 gadu pieredze būvniecības industrijā un padziļinātas zināšanas visās uzņēmuma darbības jomās – no būvniecības darbu uzraudzības līdz energoauditu izstrādei.
Viss iepriekšminētais mums veiksmīgi ļauj sasniegt nospraustos mērķus, izpildīt izvirzītos uzdevumus un pastāvīgi sniegt pasūtītājiem augstvērtīgus pakalpojumus.

Edvīns Klūga

Alteh Building misija

Mūsu misija – atbildīgs un godīgs darbs pasūtītāja labā, fundamentāla pieeja projektu realizācijā pastāvīgi mainīgos apstākļos un drošu tehnisko risinājumu ieteikšana. Spēcīga nozares dalībnieka un uzticama sadarbības partnera reputācijas izkopšana.

Alteh Building mērķi un uzdevumi

Uzņēmuma “Alteh Building” darbības mērķis – kompleksa pieeja klientu apkalpošanā. Mēs vienmēr tiecamies piedāvāt padziļinātu vēlmju un risināmo jautājumu izzināšanu un nodrošināt pilnīgu atdevi projekta realizācijā, taupīt pasūtītāja laiku, kā arī sniegt augstas kvalitātes konsultācijas ar būvniecību saistītos jautājumos.